88127

Kurumsal

       1977 yılında Unkapanı’ndaki İstanbul Manifaturacılar Çarşısı’na taşınarak şirketleşmiş ve halen faaliyetine burada devam etmektedir. Şirketimiz şu anda tescilli Tektaş marka ürünleri ile konfeksiyon makinaları ve ekipmanları alanında tekstil sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmekte ve ürün çeşidini her geçen gün arttırmaktadır.
   Firmamız Tektaş adı altında ithal edilmiş olduğu deri makinaları ve konfeksiyon makinaları, spor dikiş, süs dikiş makinaları, kesim motorları, biye kesme makinaları, iğne kontrol dedektörleri, hızarlar, tela yapıştırma presleri, transfer baskı presleri, ütü kazanları ve paskalaları ile bu makina ve ekipmanlara ait orjinal parça stokları ile siz değerli dostlarına hizmet vermektedir.
      Ayrıca müessesemiz ikinci el makinalarımızı yeni makinalar ile değiştirme imkanı sunmaktadır. Her marka garantili, temiz ikinci el makina satışlarımızda yapılmaktadır. Firmamız yüksek kaliteli ürünler sunmayı ve satış sonrası hizmeti en üst düzeyde gerçekleştirmeyi kendine görev edinmiştir.
       Sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı günlerde hep birlikte olmak dileğiyle..

www.tektasmakina.com.tr ©